Aanmelden Challenge Duurzaamheid Deelnemende gemeenten

Gemeente Dalfsen

Mathijs van Faasen
JOGG-regisseur

m.vanfaassen@dalfsen.nl

Gemeente Elburg

Matthijs Bastiaan | Stichting WIEL
JOGG-regisseur

matthijs.bastiaan@wiel.nl

Gemeente Epe

Amy van Zijtveld | Heel Epe Beweegt
Buurtsportcoach

a.vanzijtveld@koppelswoe.nl

Gemeente Ermelo

Interactie Sportbedrijf Ermelo
Buurtsportcoaches

buurtsportcoaches@interactie-ermelo.nl

Gemeente Harderwijk

Leon Kooiker | GA! Harderwijk
Gezonde Leefstijlcoach

leon@gaharderwijk.nl

Gemeente Hattem

Marijke Tip | HUB Hattem

JOGG-regisseur

mtip@hubhattem.nl

Gemeente Lochem

Marjolijn Pezy | Stichting Welzijn Lochem
JOGG-regisseur

m.pezy@welzijnlochem.nl

Gemeente Nijkerk

Lara Kreikamp | Nijkerk Sportief en Gezond
JOGG-regisseur

lara@nijkerksprtiefengezond.nl

Gemeente Nunspeet

Merel van Zandbergen | Nunspeet Beweegt
Combinatiefunctionaris

m.vanzandbergen@sportbedrijfnunspeet.nl


Gemeente Oldebroek

Laura Daanen | Goed Bezig Oldebroek
JOGG-regisseur

ldaanen@oldebroek.nl

Gemeente Overbetuwe

Trudy Wolters-Jansen | Overbetuwe Beweegt
JOGG-regisseur

t.wolters-jansen@overbetuwe.nl

Gemeente Putten

Kim Ligtermoet | Actief Putten
JOGG-regisseur

kligtermoet@putten.nl

Gemeente West Betuwe

Gillian Franje
JOGG-regisseur

gillianfranje@gmail.com


Gemeente Zevenaar

Fleur de Geus
Beleidsmedewerker

f.degeus@zevenaar.nl